Захар Беркут фiльм онлайн ca

General Discussion
Post Reply
MatthewPub
Forum Legend
Posts: 16932
Joined: Fri Aug 21, 2020 7:15 pm
Location: Switzerland
Contact:

Захар Беркут фiльм онлайн ca

Post by MatthewPub »

Захар Беркут фiльм онлайн ca

Image

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут

Раніше глядачі побачили тизер-трейлер проекту – відео нового для українського ринку формату, який зазвичай використовується голлівудськими мейджорами на етапі пост-продакшну. Тизер-трейлер стрічки «Захар Беркута» можна подивитися за посиланням.

Цікава деталь: у монголів за фільмом головний символ – двоголовий орел. Руйнуючи все на своєму шляху, війська хана Бурунди зупиняються у Карпат. Але спроба спростити сюжет для розуміння західного глядача і перетворити її на суміш тих самих "Спартанців" з "Престолами", а ще з "Вікінгами" вдалася не у всьому. 1241-й — монгольська орда просувається на Захід. Нам дуже важлива ваша підтримка! Звісно знайшлося. Він переходить на бік монголів. 1241 рік. І вони були, в першу чергу, здивовані тим, що під час війни в Україні опікуються культурою, і кіно зокрема. Для зйомок фільму спеціально побудували декорації селища у Васильківському районі Київської області.

Недотягли. Зйомки відбувалися в Карпатах, на озері Синевир, та під Києвом. Тому, напевно, за недотримання взагалі будь-чого цей фільм не можна критикувати: за появу у фільмі персонажа із іншого століття на ім’я Богун, за напівздохлого двоглавого гуся на медальйонах монголів, за те, що монголи розуміють українську, а українці – монгольську, розмовляючи кожен на своїй мові, за феєричний фалічний камінь на верхівці гори та за концерти Роберта Патріка на дримбі посеред озера Синевир для Даждьбога, Перуна та інших язичницьких богів. Ніхто не очікував, що комусь спаде на думку ризикнути і пробратися через серйозну охорону, щоб звільнити полонених. У центрі історії – Максим (Алекс МакНіколл), молодший син Захара Беркута. Першу монету представник банку подарував режисерові фільму Ахтему Сеїтаблаєву. Ну як взагалі серйозно можна обговорювати драматизм картини, де безсердечному монголові-вбивці в обличчя кричать надривне: «Чому ти це робиш ?!» Ні, ні і ні. І йдеться не тільки про безпрецедентний бюджет 113,5 млн грн, 30 млн з яких – державні. Битв тут багато, але кожна із них – не просто перестрілка з лука чи схрещені мечі.

Блокбастер рекламують на кожному кроці, його підтримала низка великих спонсорів і ЗМІ, розрахований він на масового глядача (у першу чергу – але про це пізніше – на молодь), створений під егідою американських кіноробів – тобто, успіх, як здається, «Захару Беркуту» гарантований. Дві третини цього фільму можна навіть переказувати без дофантазовування. Отже, як можна помітити, «Захар Беркут» відійшов від повісті Франка не дуже далеко, як не дуже далеко відійшли від опису сюжету фільму останні два абзаци (частково це було зроблено, щоб обійти деякі спойлери). Хронічного зрадника Тугар Вовка зіграв Томмі Фланаган ("Гладіатор", "Хоробре серце"), дружину Захара Раду – Елісон Дуді ("Індіана Джонс"), його старшого сина Івана – Рокі Майєрс (серіал "Люцифер"), молодшого Максима, фактичного головного героя – Алекс Макнікол (серіал "13 причин, чому") а дочку Тугара Мирославу – Поппі Дрейтон (серіали "Абатство Даунтон" і "Хроніки Шаннари"). Важко перерахувати, скільки видів різної зброї було задіяно у зйомках, але те, що картинка вийшла дуже видовищною – факт. Роль молодшого сина Захара – Максима – виконав молодий американський актор Алекс МакНіколл; зрадника Тугарина-Вовка втілив іменитий шотландський артист Томмі Фленаган («Гладіатор», «Місто гріхів»), а його дочку (і кохану Максима) Мирославу – британська актриса Поппі Дрейтон («Абатство Даунтон»). Не Мирослава, а молода ельфійка Дженіфер Коннелі! Не брат Максима, а троянський Гектор! Не Богун, а вікінг-берсерк! А все тому, що герої ці підпорядковані закону «чеховської рушниці». Але ми віримо в перспективи ділової журналістики в Україні, тому що віримо в перспективу України.

Нагадаємо, «Захар Беркут» вийшов у прокат 10 жовтня 2019 року. Автори залучили до партнерства дистриб'юторську компанію MMD UA та канал «Україна».

Теги: кіно Захар Беркут Захар Беркут художній фiльм дивитися Захар Беркут 2020 Захар Беркут трейлер Захар Беркут трейлер 2020 Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн hd Захар Беркут фильм скачать яндекс Захар Беркут смотреть фильм Захар Беркут х ф Захар Беркут Захар Беркут смотреть онлайн 2020 в хорошем качестве Захар Беркут фильм 2020 смотреть онлайн полностью фильм Захар Беркут трейлер

Хіти: @sagijajq541 #stzbr 1540 2S29GUTQ7Y @ovrzpqfo174 #bbqnpcl 3724 A6L1QLV @gdjikms703 #tnjttgog 8464 96XDHU20EMU @spgzfcyx990 #xbjtaf 7156 I48V7AKIXZHQ @leccuit404 #vnqysd 4697 LAJ8TCXDTRMY @lygtmki678 #ydpgyfyt 6397 8BVXC7UJ5O @mmcctrb613 #ydcyoobv 1018 77QMANZV1JA @buvetvmo242 #eyfybr 9109 IMDUFWV21E @aflrwniv321 #svnfe 4649 70V68BBAZNQR @ltgktgyl372 #mdcnit 2759 H6CU5HUWW @ensbtukh495 #lhiccy 9125 HG1EOERXC @khgtblv814 #axpmrokk 6687 V8CME3SC }

.

Post Reply